PL EN

O firmie

Działamy od 1995 roku !

Firma Morex została założona przez Romana Bigusa i Mariusza Czapiewskiego w 1995 roku i od początku swojej działalności zajmuje się importem oraz dystrybucją ryb mrożonych.

 

Sprowadzamy produkty najwyższej jakości z całego świata, m.in. z Norwegii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Argentyny, Chile, Danii, Nowej Zelandii, Chin, Wietnamu. W ofercie posiadamy ryby w formie filetów, płatów, steków, tusz i całych ryb.

Od 2003 roku Roman Bigus, prezes firmy Morex jest członkiem Stowarzyszenia Importerów Ryb ( SIR ), które zrzesza osoby zawodowo zaangażowane w import oraz dystrybucję produktów rybnych.

 

Dzięki temu firma ma okazję do wymiany informacji z innym przedsiębiorstwami w branży oraz polepszania relacji z różnymi podmiotami rynku.

W ostatnich latach spółka zanotowała znaczny rozwój, zarówno w kraju jak i na rynkach obcych.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce mamy w ofercie szproty i śledzie bałtyckie, które są bardzo popularne na rynku zagranicznym.

W kontaktach handlowych kładziemy nacisk na długofalową współpracę !

Dbałość o dobre relacje z dostawcami i odbiorcami

W kontaktach handlowych kładziemy nacisk na długofalową współpracę z uznanymi zagranicznymi kontrahentami, co pozwala nam zapewnić nie tylko najwyższą jakość naszych towarów, ale także regularność dostaw.

 

Naszym celem jest dbałość o dobre relacje zarówno z dostawcami, jak i odbiorcami naszych produktów. W tym celu regularnie uczestniczymy w targach i konferencjach branżowych, odbywających się na całym świecie.

Tylko wykwalifikowani specjaliści

Firma Morex zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rybnej, co pozwola zapewnić najwyższą jakość usług oraz profesjonalną obsługę. 

Kontakt Morex Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 5

81-029 Gdynia

tel. +48 58 340 00 49

fax. +48 58 345 58 16

e-mail:

biuro@morex.pl

Morex