PL EN

Kontakt

Morex Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 5
81-029 Gdynia

Dane kontaktowe

ul. Przemysłowa 5

81-029 Gdynia, Polska

tel. +48 58 340 00 49

fax. +48 58 345 58 16

e-mail:

biuro@morex.pl

Dane dodatkowe

NIP PL 9570763432

REGON: 191979524

KRS 0000084917

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ

VII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy 1.000.000,00 zł

Nasza kadra:

Zarząd
Roman Bigus
Prezes Zarządu
Dział handlowy
Izabela Idziak
Dyrektor Handlowy

e-mail: iidziak@morex.pl

tel. 58 762 26 50

Jolanta Krupińska
Specjalista ds. Handlowych

e-mail: jkrupinska@morex.pl

tel. 58 762 26 51

Tomasz Wurst
Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej

e-mail: twurst@morex.pl

tel.kom: 696 810 130

Karolina Idczak
Specjalista ds. Handlowych

e-mail: kidczak@morex.pl

tel. 58 762 26 68

Wiesława Kwiecień
Asystent Działu Handlowego

e-mail: wkwiecien@morex.pl

tel. 58 762 26 55 

Karolina Barwicka
Asystent Działu Handlowego

e-mail: kbarwicka@morex.pl

tel. 58 762 26 70

Joanna Jaroszewicz
Asystent Działu Handlowego

e-mail: jjaroszewicz@morex.pl

tel. 58 762 26 76

Dział marketingu
Olimpia Żebrowska
Manager ds. Rozwoju

e-mail: ozebrowska@morex.pl

tel. 58 762 26 67

Dział eksportu
Daria Rospondek
Dyrektor ds. Eksportu

e-mail: drospondek@morex.pl

tel. 58 762 26 56  

Marianna Borysewicz
Specjalista  ds. Eksportu

e-mail: mborysewicz@morex.pl

tel. 58 762 26 57 

Księgowość i Kadry
Gracjana Mocarska
Główna Księgowa

e-mail: gmocarska@morex.pl

tel. 58 762 26 62 

Dominika Liszewska
Księgowa

e-mail: dliszewska@morex.pl

tel. 58 762 26 63 

Anna Borzecka
Kadrowa

e-mail: aborzecka@morex.pl

58 762 26 61

Administracja
Jacek Borzecki
Dyrektor Administracyjny

e-mail: jborzecki@morex.pl

tel. 58 762 26 64

Magdalena Jabłońska
Sekretariat

e-mail: biuro@morex.pl

tel. 58 340 00 49

Produkcja
Iwona Groth
Kierownik Produkcji

e-mail: igroth@morex.pl

tel. 58 762 26 66

Katarzyna Grabowska
Specjalista ds. Kontroli Jakości

e-mail: kgrabowska@morex.pl

tel. 58 762 26 71